Den za dnem .

'Dobré' ráno . ~

23. února 2012 v 9:14 | Nikína*
Ahoj :) . Chtěla sem už dvakrát napsat ale byla sem na fejsu a nějak sem zapomněla že píšu ten článek -.- . Sem teď nějaká divná :D.. celou noc sme nemohla spát a měla takovej ten 'dobrej' pocit v břiše jako když se na něco těšíte. Jenže já se nemám na co těšit. Tak abyste si nemysleli že sem fakt divná, de o jednoho kluka . Nechci sem psát podrobnosti protože si to mužou přečíst i lidi který normálně znam..:D 'Vtipný' na tom je že chce Naty (moje dvojče).. a ona jeho ne.
Nejspíš ste všichni ve škole :D já tam nemusim už do konce tejdne:) .
Tak joo nebudu vás otravovat s mma zoufalíma trapnýma kecama . :D

Nikína*

Venkuu . ~

19. února 2012 v 18:24
Čauté :) .
Tak sme byli s Andrejkou fotiit:D. Ted sem u ní ale de za chvíli do kina takže neni čas . :)
Doma možná ještě napíšu;) .. Joa přihlašujte se do Fotografické soutěže:D .

Nikína*

Dobrý 'ráno' :)) .

19. února 2012 v 11:00
A h o j t é :)) . Teď sem vstala.. na mě je to ještě celkem brzo :P :D . Nevím co budu dneska dělat.. měla jsme jet za kámoškou do Nemanic, ale tam se mi nechce . Asi budu celej den doma nebo pudu někam s Andy, protože nikdo jinej tu neni :D Všechny sedmičky jely na lyžák. Já sem tam nejela protože tam stejně nejeli žádní kluci :D a neumim lyžovat ,) :D. No toož je jedno . :)

Na to že sem tu včera byla asi hodinu a pul a byly to první články na novým blogu tak návštěvnost 21 lidí, děkuju :) . Chtěla bych udělat nějakou soutěž nebo něco.. piště prosím co byste tu chtěli:D Třeba nějakou grafiku pro vás . ♥ ;)


Tak jo, snad někdo napíše názor :P
Nikína*
 
 

Reklama